Dla rodziców

Twoje dziecko spędzi znaczną część swojego dzieciństwa w przedszkolu. Zadbaliśmy by to miejsce miało szczególny charakter. Aby panująca w nim atmosfera bezpieczeństwa i radości sprzyjała rozwojowi Twojego dziecka w jego naturalnym tempie. To przecież przedszkole, zaraz po rodzinnym domu, jest miejscem, które rozbudza w maluchu twórcze pasje, zainteresowania, zachęca go do nawiązywania przyjaźni i dzielenia się szczęściem. Takie właśnie jest Kolorado.

Dzieciństwo pełne twórczej energii powinno być radosne, swobodne, pełne kolorów. To właśnie kolory dzieciństwa zainspirowały nas do stworzenia miejsca, w którym szczęśliwe chwile spędzone na twórczych zabawach prowadzą do harmonijnego rozwoju Twojego dziecka.A ponieważ każde dziecko ma swój rytm i swoje potrzeby, Przedszkole KOLORADO na pierwszym miejscu stawia rozwój emocjonalny, intelektualny i społeczny odpowiedni dla jego wieku i możliwości.

Nasze motto to „Atmosfera, która uwzględnia indywidualne potrzeby każdego malucha – pozwala funkcjonować w grupie i pozostać sobą.”

metrotwin