< Strona Główna

Nasi specjaliści

Dyrekcja
Wychowawcy
Terapeuci
Personel wspomagający
Agnieszka R.

Właściciel, Dyrektor zarządzający. Jestem z wykształcenia ekonomistą i pedagogiem Od 2010 roku z ogromnym zachwytem i nieustającym entuzjazmem prowadzę Kolorado. To fantastyczna przygoda i nieustająca inspiracja wyjątkowymi dziećmi i wspaniałymi rodzinami. Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim, którzy mi zaufali.

Aleksandra Z.

Zastępca dyrektora. Jestem pedagogiem, tyflopedagogiem, terapeutą wczesnej interwencji i wspomagania rozwoju dziecka, terapeutą osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Posiadam również certyfikaty do prowadzenia zajęć Metodą Warnkego, Biofeedback i TUS. Od wielu lat zajmuję się diagnozą i terapią dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W pracy bliskie jest mi podejście podążania za potrzebami dziecka w myśl słów J. Korczaka: „ Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.” Bardzo ważnym elementem mojej pracy jest także dobry i serdeczny kontakt z dzieckiem i jego rodziną.

Mirela N.P.

Dyrektor do spraw pedagogicznych. Jestem nauczycielem, neurologopedą. Praca jest moją prawdziwą pasją, więc wciąż się dokształcam. Myślę, że wiem już naprawdę całkiem dużo o tym, czego potrzebują dzieci, by zdrowo dorastać — w równowadze i harmonii.

Katarzyna M.

Słowa Antoine De Saint-Exupéry „Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu” to motto, którym kieruję się zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Pracując z dziećmi, ważne jest dla mnie, żeby w każdym z nich dostrzegać drugiego człowieka, który zasługuje na szacunek, ma prawo mieć własne zdanie, swoje własne potrzeby, czy po prostu zły humor... Staram się je jak najlepiej zrozumieć, żeby móc wspierać ich rozwój. Prywatnie sama cenię te wartości, szanuję uczciwe osoby i uwielbiam kontakt z naturą.

Agnieszka O.

Jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego, terapeutką ręki oraz trenerką TUS. W wolnym czasie uwielbiam czytać książki i wyjeżdżać w góry.

Elżbieta M.

Jestem między psycholożką, terapeutką integracji sensorycznej, oligofrenopedagożką, jednak najbliższą mi jest praca z dziećmi neuroróżnorodnymi. Kieruję się w niej indywidualnym podejściem, opartym na poczuciu bezpieczeństwa i wsparciu. Prywatnie uwielbiam podróżować i poznawać kulturę oraz kuchnię eksplorowanych krajów.

Karolina Sz.P.

Jestem nauczycielką, oligofrenopedagożką oraz terapeutką. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i między innymi dlatego jestem zawsze uśmiechnięta i pełna energii do działania. Prywatnie mama, żona, miłośniczka dobrych książek, makijażu oraz muzyki

Paulina K.

Jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego oraz pedagogiem specjalnym. Ukończyłam studia na Górnośląskiej Wyższej Szkole Pedagogicznej o specjalności: Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Lubię pracę z dziećmi, bo w każdym z nich widzę coś pięknego. W wolnym czasie czytam książki oraz oglądam seriale.

Magdalena W.

Nauczycielka języka angielskiego. Jestem miłośniczką pracy z dziećmi i młodzieżą. Prywatnie mama dwójki dzieci. W wolnym czasie lubię czytać książki i gotować.

Marta S.

Jestem doświadczoną opiekunką żłobkową i uwielbiam pracę z najmłodszymi. Jestem osobą radosną, życzliwą i zawsze chętnie służę pomocą innym. Moje hobby to muzyka, wspinaczka skałkowa i górska.

Monika Ł.

Praca z dziećmi to nie tylko praca, ale także pasja, która daje mi dużo satysfakcji! To wspaniale móc codziennie wkraczać w świat pełen energii, zabawy i rozwoju tych najmłodszych. W wolnym czasie cenię sobie chwile spędzone z rodziną. Pozwalam sobie też na dawkę lenistwa. Lubię zakopać się pod kocem z kubkiem gorącej kawy i włączyć ulubiony film, czy poczytać książkę.

Sandra K.

Jestem nauczycielką, pedagogiem specjalnym oraz trenerką TUS. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji, ponieważ najmniejszy progres u podopiecznego jest przełomowym etapem jego rozwoju.

Klaudia Sz.

Pedagożka i surdopedagożka, nauczycielka wychowania przedszkolnego i terapeutka z wieloletnim stażem. W pracy z dziećmi najbardziej cenię ich spojrzenie na świat, nieograniczoną wyobraźnię i spostrzegawczość. Prywatnie chętnie czytam książki o różnej tematyce, lubię stare fotografie, kino oraz filmy z gatunku science-fiction. Uwielbiam muzykę i w wolnym czasie śpiewam. Jestem miłośniczką polskiego morza

Anna W.K.

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, pedagog opiekuńczo-wychowawczy oraz resocjalizacyjny, diagnosta i terapeuta integracji sensorycznej. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i motywację do ciągłego rozwoju. W swojej pracy do każdego dziecka podchodzę indywidualnie, często kierując się słowami Janusza Korczaka "Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz, jeśli nie wie – wytłumacz, jeśli nie może – pomóż.” W wolnej chwili czytam książki oraz oglądam dobre hollywoodzkie filmy.

Natalia T.

Ukończyłam studia na kierunku psychologia kliniczna. Praca z dziećmi od zawsze była moim marzeniem. W wolnym czasie lubię czytać książki, spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu oraz podróżować.

Katarzyna O.

Oligofrenopedagog, tyflopedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Moją pasją jest muzyka, bardzo lubię śpiewać. Wolny czas najchętniej spędzam na długich spacerach z psem po lesie lub górskich wycieczkach. Fanka serii Harrego Pottera. W pracy zawodowej kieruje się podejściem behawioralnym, uważam, że w każdym dziecku tkwi potencjał.

Justyna R.

Absolwentka Uniwersytetu WSB Merito, pedagog, terapeuta ręki, szczęśliwa mama. Jestem osobą otwartą, empatyczną i konsekwentną. Wolny czas spędzam łącząc przyjemne z pożytecznym.

Eliza K.

Jestem wychowawcą grupy w przedszkolu Kolorado. Czas spędzony z dziećmi jest dla mnie pełen nieoczekiwanych momentów i fascynujących przygód. Obserwowanie, jak mali odkrywcy rozwijają się i zdobywają nowe umiejętności, sprawia mi ogromną radość. Poza pracą bardzo lubię podróżować do innych krajów. Często sięgam po książki lub oglądam filmy w towarzystwie pysznej kawy.

Joanna M.

Nauczycielka i terapeutka z wieloletnim doświadczeniem, która w pracy kieruje się hasłem: Traktuj swoich podopiecznych tak, jak chciałabyś, aby traktowano Twoje dzieci. Prywatnie - największa fanka Taylor Swift, miłośniczka książek i dobrych filmów.

Dominika G.

Jestem osobą energiczną, sympatyczną oraz lubiącą nowe wyzwania. Interesuję się żużlem, uwielbiam czytać książki i oglądać horrory.

Natalia Z.

Jestem terapeutką ręki oraz prowadzę zajęcia z Treningu Umiejętności Społecznych. Uwielbiam pracę z najmłodszymi, ponieważ sprawia mi to ogromną satysfakcję i przyjemność. W pracy z dziećmi stawiam na indywidualne podejście, wspieranie talentów oraz kreatywności. W wolnych chwilach uprawiam sport i uczę się języków obcych.

Barbara T.

Nauczyciel j. angielskiego. Przede wszystkim mama dwójki dzieci. Miłośniczka zwierząt (właścicielka psa i kota). W wolnych chwilach sięgam po książkę lub maszynę do szycia.

Martyna P.

Z wykształcenia germanista/anglista oraz metodyk nauczania języków obcych. Nauczanie młodego pokolenia to wyzwanie, które sprawia mi ogromną radość i satysfakcję. Prywatnie posiadam dwa koty: Bonnie i Milo a moimi zainteresowaniami są książki, muzyka oraz haft krzyżykowy i puzzle. Wielka fanka serialu "Friends".

Anna W.K.

Nauczyciel wychowania przedszkolnego, logopeda, terapeuta treningu słuchowego metodą Tomatisa. Uwielbiam dobrą herbatę, spotkania z rodzina i przyjaciółmi. W wolnych chwilach podróżuję i uwieczniam wszystkie piękne chwile na zdjęciach. Kocham wszystko, co słodkie, a szczególnie domowe wypieki.

Karolina N.

Z wykształcenia i zamiłowania bibliotekarz, olinofrenopedagog oraz terapeuta. Prywatnie mama dwójki chłopców. Uśmiechnięta i z poczuciem humoru. Miłośniczka górskich wędrówek, książek herbaty z cytryną.

Jolanta H.

Psycholog dziecięcy, terapeuta Integracji Sensorycznej, diagnosta i terapeuta osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Zajmuję się diagnostyką oraz terapią indywidualną i grupową dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. W swojej pracy pomagam dzieciom z zaburzeniami: zachowania, emocjonalnym i rozwojowymi oraz ich rodzinom. Prowadzę zajęcia z dziećmi z niepełnosprawnościami. Kocham spacery, podróże i koty.

Wiktoria T.

Jestem logopedą, terapeutką pedagogiczną i logorytmiczką. Staram się ciągle rozwijać w dziedzinie logopedii i pedagogiki, a w wolnych chwilach podróżuję oraz uprawiam sport, chodząc na siłownię i tańcząc.

Magdalena R.

Nazywam się Magdalena Racis i jestem logopedą. Doświadczenie w diagnozie i terapii logopedycznej i neurologopedycznej zdobyłam pracując w placówkach oświatowych, przedszkolach i szkołach. Praca w Kolorado daje mi poczucie, że logopeda to nie tylko „pani od seplenienia” – to ktoś, kto uczy mowy i języka, pomaga niwelować problemy utrudniające prawidłową i skuteczną komunikację, co przyczynia się do lepszego funkcjonowania dzieci w społeczeństwie.

Patrycja S.

Jestem terapeutą SI, Biofeedback. Lubię górskie wędrówki, zwłaszcza w Bieszczadach i sporty zespołowe — niekoniecznie na ekranie telewizyjnym.

Monika W.

Psycholog, oligofrenopedagog. Specjalizuję się w pracy z małymi dziećmi i ich rodzicami. Stałe aktualizuję swoją wiedzę z zakresu psychologii rozwojowej. Lubię spędzać czas z bliskimi w otoczeniu przyrody i podróżowanie.

Urszula G.

Fizjoterapeuta, w wolnych chwilach lubię czytać książki i uprawiać sport.

Małgorzata Ż.

Na co dzień — terapeuta SI, prywatnie — lubię chodzić po górach i pić kakao

Aleksandra S.

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi w obszarze zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju, wzmacniania poczucia własnej wartości, budowania pozytywnego obrazu samego siebie, zdrowej samooceny, wskazywaniu i wykorzystywaniu mocnych stron, zasobów. Prywatnie: Uspokajam się i nabieram sił, chodząc do kina. Uwielbiam wszystko, co związane z jedzeniem — gotowanie, zakupy kulinarne, próbowanie nowych smaków, restauracje. Wolny czas spędzam również na podróżach, zwiedzając i eksplorując nowe miejsca.

Julia K.

Fizjoterapeutka. Od 2011 roku trenuję wyczynowo freediving, który jest moja największą pasja.

Zofia R.

W Kolorado zajmuję się mediami społecznościowymi oraz pełnię funkcję asystentki terapeuty. Jestem studentką psychologii i ten kierunek jest jedną z moich największych pasji. Oprócz tego fascynuje mnie literatura, gram na gitarze i piszę.

Danuta W.

Z Przedszkolem Kolorado jestem związana od 2010 roku. Jestem osobą radosną, zawsze chętną do pomocy. Wolny czas chętnie spędzam w domowym zaciszu.

Katarzyna L.

Jestem pogodną, zawsze uśmiechniętą osobą, dbającą o czystość w naszym przedszkolu.

Halina C.

Z natury jestem osobą wrażliwą, chętnie pomagam innym. Uwielbiam słodycze, w wolnych chwilach haftuję.

Patrycja B.

Pracowita mama dwójki dzieci. Wolny czas spędzam z rodziną. Moją pasją jest malowanie.

Monika M.

Pełna pasji i zawsze uśmiechnięta! W pracy z dziećmi stawiam na dobrą zabawę, rozmowę i wsparcie. Prywatnie spełniona mama Szymona. Wolny czas spędzam z rodziną i realizuję swoje pasje. Ukończyłam szkołę średnią, oraz kurs terapii behawioralnej.

Celina W.

Moją rolą jest zadbanie, żeby nasze dzieci miały zawsze pełne brzuszki, a przedszkole było zawsze czyste. Jeśli jest potrzeba, to również towarzyszę w zabawie, jak i w spacerkach. W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze, obcować z naturą, a także czytać książki.

Monika B.

Praca którą wykonuję daje mi wiele radości. W wolnych chwilach lubię spędzać czas przy dobrej książce oraz praktykować piesze wycieczki po górach, które dają mi wiele energii.

Barbara K.

Pracuję w przedszkolu Kolorado, jako pomoc nauczyciela. Jestem osoba uśmiechniętą i energiczną. Wolny czas spędzam z moją rodziną. Bardzo lubię podróże i wycieczki krajoznawcze.

Alina W.

Pomoc nauczyciela. Miłośniczka naturalnych metod leczenia i herbatek ziołowych. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki i jeździć na rowerze.